Nawigacja
Aktualności
Zmiana standardu nadawania niektórych programów telewizyjnych

W dniu 19 grudnia 2023 roku w sieci Telewizji Kablowej TSM nastąpiła zmiana standardu nadawania niektórych programów telewizyjnych. Zmiana dotyczy następujących programów : TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Sport, TVP 3 oraz TVP Historia.

czytaj więcej

Program ALFA TVP w sieci TVK TSM w Tarnobrzegu

Od 17.04.2023 r. w sieci TVK TSM w Tarnobrzegu na kanale K9 /częstotliwość 205,50 MHz/ w standardzie DVB-T2/HEVC jest nadawany program ALFA TVP.

czytaj więcej

Nowe parametry nadawania kamery Dominikanie

Od dnia 3.01.2023 roku przekaz z kamery Klasztoru OO. Dominikanów w Tarnobrzegu jest nadawany na cyfrowym kanale K10 (212,50 MHz).

czytaj więcej

Nowe parametry nadawania TVP Kultura i TVP Kobieta

Od dnia 3.01.2023 roku w sieci TVK TSM w Tarnobrzegu ulegają zmianie parametry nadawania programów TVP Kultura i TVP Kobieta.

czytaj więcej

Zmiana standardu nadawania programów TVP Rozrywka i TVP Dokument

Od 10.10.2022 r. w sieci TVK TSM w Tarnobrzegu ulega zmianie standard nadawania programów TVP Rozrywka i TVP Dokument.
W/w programy są obecnie nadawane w standardzie DVB-T2/HEVC.

czytaj więcej

Program TVP NAUKA w sieci TVK TSM w Tarnobrzegu

Od 10.10.2022 r. w sieci TVK TSM w Tarnobrzegu na kanale K9 /częstotliwość 205,50 MHz/ w standardzie DVB-T2/HEVC jest nadawany program TVP NAUKA.

czytaj więcej

Zmiana Regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych i Cennika opłat

Szanowni Abonenci TVK i Internetu z sieci TSM w Tarnobrzeg

Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Tarnobrzegu informuje, że w dniu 12.07.2022r. został uchwalony nowy Regulamin świadczenia usług telekomunikacyjnych przez Tarnobrzeską Spółdzielnię Mieszkaniową w Tarnobrzegu oraz Cennik opłat za usługi TVK i Internetu w sieci Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Tarnobrzegu, zatwierdzone Uchwałami Rady Nadzorczej TSM z dnia 12.07.2022 r.

czytaj więcej

Zmiana ilości programów w pakiecie MINI

23 maja 2022 roku pakiet MINI w sieci Telewizji Kablowej TSM w Tarnobrzegu i Nowej Dębie został rozszerzony o 5 programów telewizyjnych. Łącznie w pakiecie mini nadawanych jest 36 programów, w tym 25 w jakości HD.

czytaj więcej

Zmiana standardu nadawania w telewizji kablowej

23 maja 2022 roku w sieci Telewizji Kablowej TSM w Tarnobrzegu i Nowej Dębie nastąpiła zmiana standardu nadawania 16 programów cyfrowych z DVBT na DVBT2/HEVC. Prosimy o przeprogramowanie odbiorników telewizyjnych lub dekoderów.
W załadce Telewizja Cyfrowa znajduje się aktualny wykaz programów.

czytaj więcej

Zmiana standardu nadawania w telewizji kablowej

Od 23.05.2022 r. w sieciach  Telewizji Kablowej TSM w Tarnobrzegu, Nowej Dębie i w Skopaniu nastąpi zmiana standardu nadawania niektórych programów telewizyjnych. Zmiana dotyczy następujących programów nadawanych w pakiecie podstawowym: Polsat, Super Polsat, TVN, TVN7, TV4, TV Puls, PULS2, TV6. EskaTV, TTV, Polo TV, Antena HD, TV Trwam, StopklatkaTV, FokusTV, TVP ABC. Wszystkie pozostałe programy telewizyjne będą nadal nadawane w dotychczasowym standardzie DVB-T.

czytaj więcej

Strony:  <  1  2 3 4 5 6 7  >