Klub Osiedlowy ”Dzików”

We wrześniu 2011r. mija dwadzieścia lat od momentu otwarcia Klubu Osiedlowego „Dzików”. Kontynuując tradycję różnorodnej i atrakcyjnej działalności klubów osiedlowych Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Tarnobrzegu za główne zadanie stawiają sobie uatrakcyjnianie życia codziennego nie tylko członkom Spółdzielni, ale także wszystkim mieszkańcom Osiedla „Dzików”. Oferta klubu jest na tyle wszechstronna, że każdy, bez względu na wiek czy zainteresowanie znajdzie tu coś dla siebie. Podstawą działalności klubu jest praca w zakresie upowszechniania kultury poprzez organizację zajęć specja­listycznych kół zainteresowań dla dzieci i młodzieży oraz imprez o charakterze kulturalno-oświatowych, sportowych i rekrea­cyjnych.

Proponujemy codzienne zajęcia świetlicowe dla dzieci i młodzieży. Dzięki nim najmłodsi mogą miło, ciekawie i pożytecznie spędzić czas pozalekcyjny. Na klubowiczów czekają gry planszowe, telewizyjne, komputerowe. Można zagrać w ping-ponga,  można pomalować, porozmawiać i odrobić lekcje z opiekunem.

W czasie odpoczynku od nauki zapewniamy dzieciom i młodzieży opiekę w ramach akcji "Lato i Zima w mieście". Organizowane są one od lat i stanowią  wspaniałą alternatywę dla tych uczniów, którzy wakacje spędzają w domu. Różnorodne zajęcia, konkursy, wycieczki,  oraz inne formy  działalności  kulturalno-oświatowej z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę uczestników.

Klub Osiedlowy „Dzików” stara się z roku na rok wzbogacać i rozwijać swoją działalność wychowawczą i kulturalną. Współpracuje z innymi placówkami kulturalno-oświatowymi, działającymi na terenie naszego miasta. Otwarty jest na nowe pomysły i propozycje, a przede wszystkim zaprasza do korzystania ze swojej oferty.

Formy zajęć w przygotowaniu

 

Środowiskowy Dom Kultury TSM
ul. Wyspiańskiego 3
39-400 Tarnobrzeg

Centrala:
15 8225710
wew. 
53, 60 

email: sdk.tsm@interia.pl
email: sdk@tsm.tarnobrzeg.pl