Nawigacja
Uczysz się, pracujesz zdalnie – komfortowo poprzez internet TSM
W trosce o komfortowe korzystanie z internetu na czas ograniczeń związanych z sytuacja epidemiologiczną zwiększamy o 50%, do 150 Mb/s szybkość w najpopularniejszym światłowodowym pakiecie brązowym oraz brązowym wifi.
Zapewniamy, że możliwości techniczne sieci światłowodowej TSM  pozwalają obsłużyć ruch internetowy o wielokrotnie większej wartości niż ruch obecnie generowany przez naszych abonentów.

Jednocześnie dwukrotnie zwiększyliśmy prędkości w “starym” kablowym pakiecie brązowy i brązowy wi-fi.

Warunkiem pełnego wykorzystania łącza internetowego w pakietach o szybkości powyżej 100Mb/s  jest posiadanie sprzętu /komputera, routera/ o właściwych parametrach technicznych np. karty sieciowej z portem 1G.
Jednocześnie informujemy, że deklarowane w pakietach internetowych TSM szybkości są możliwe do uzyskania tylko przy połączeniu terminala światłowodowego z Państwa urządzeniami za pomocą kabla UTP.
Prędkości przy połączeniu radiowym wf-fi są nawet kilkunastokrotnie niższe i nie jest to zależne od nas. Żaden rozsądny operator telekomunikacyjny nie gwarantuje stabilnych  parametrów łącza wi-fi. Zgłoszeń o słabym połączeniu po wi-fi nie realizujemy.
Generalnie połączenie po wi-fi proponujemy do urządzeń mobilnych na których np. przeglądamy internet czy emaile, natomiast połączenie po kablu zapewni Państwu bezproblemowe oglądanie filmów czy korzystanie z gier.

powrót