Znajdą tu Państwo podstawowe informacje dotyczące historii Spółdzielni, wewnętrznych aktów prawnych będących podstawą jej funkcjonowania, struktur samorządowych i pionów służb pracowniczych, a ponadto aktualności, ogłoszenia i inne niezbędne informacje.

Prezentowaną formą przekazu informacji pragniemy zachęcić środowisko członkowskie i mieszkańców Spółdzielni do współuczestnictwa w rozwiązywaniu najważniejszych problemów w jej działalności oraz swojego otoczenia zamieszkania.

Będziemy zamieszczać tu informacje o aktualnych sprawach jak również wyjaśniać niezrozumiałe dla członków sprawy, czy też decyzje Rady Nadzorczej i Zarządu Spółdzielni.

Wszelkie uwagi, wnioski, polemiki i zapytania prosimy kierować na adres internetowy biuro@tsm.tarnobrzeg.pl
Szybki kontakt
Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Tarnobrzegu
ul. Wyspiańskiego 3
39-400 Tarnobrzeg
Centrala: 15 822-57-10
15 822-57-56, 15 822-57-78
biuro@tsm.tarnobrzeg.pl
Grupa awaryjna:
15 822-14-90
Serwis TVK i Internetu:
15 822-43-21
Aktualności
Harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2018 roku dodany 2018-03-23 14:05 przez mdul

odpady

Źródło zdjęcia: freeimages.com

Drodzy Mieszkańcy,

Na naszej stronie internetowej jest już dostępny harmonogram odbioru odpadów komunalnych w roku 2018.Zachęcamy do zapoznania się z wykazem.

Harmonogram można zobaczyć klikając odpowiednią zakładkę w menu bocznym lub klikając na podkreślony link.

  • Odpady wielkogabarytowe (np. meble, dywany, wersalki).
  • Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (np. sprzęt RTV, i AGD, lodówki, telewizory, komputery, drukarki, [sprzęt musi być kompletny]).
  • Odpady budowlane, rozbiórkowe (np. płytki, płyty gipsowe, panele, styropian, okna, gruz - muszą być wystawione w workach - do 40 kg.)

Zbiórka wyżej wymienionych odpadów na terenie Tarnobrzega odbywać się będzie w wyznaczonych terminach.

Prosimy mieszkańców o deponowanie odpadów przy altanach śmietnikowych w miejscach umożliwiających ich łatwy odbiór.

Wymiana wodomierzy dodany 2017-04-11 12:54 przez mgurdak

wodomierz

Szanowni Państwo,


informujemy, że od 01.04.2017 r., będzie prowadzona wymiana wodomierzy w lokalach na osiedlach Serbinów, Centrum, Mokrzyszów i w Skopaniu. Wykonawcą prac będzie firma Apator-Powogaz S.A. Pracownicy będą posiadali pisemne upoważnienia ze Spółdzielni. W przypadku konieczności uzgodnienia konkretnej godziny, prosimy o kontakt telefoniczny z Wykonawcą pod nr 798 933 578, najpóźniej w przeddzień wyznaczonego terminu w godz. 9:00 - 10:00.

Prosimy o udostępnienie mieszkań, przygotowanie dostępu do instalacji wodociągowej w miejscu zamontowania wodomierzy i umożliwienie wykonania robót montażowych. Równocześnie prosimy o udostępnienie piwnic, w których mogą znajdować się zawory odcinające wodę w pionach wodociągowych. W związku z tym nadmieniamy, że mogą wystąpić krótkie przerwy w dostawie wody do mieszkań.

 

Podczas prac powinien być obecny użytkownik mieszkania lub upoważniona przez niego osoba dorosła.

Zmiana planu kanałowego w Nowej Dębie dodany 2017-03-14 14:56 przez mgurdak

Szanowni Mieszkańcy Nowej Dęby,

 

Od dnia 15.03.2017r w sieci TVK w Nowej Dębie zostaną uruchomione następujące nowe cyfrowe programy telewizyjne:
Polsat Docu HD, Polsat Sport News HD, Polsat Sport Fight HD, Polsat 2 HD, Polsat Romans, Polsat HD, TV4 HD, CBS Europa HD, Telewizja Lokalna HD.

Ponadto program Discovery DTX zmieni format z SD na HD.  Z przyczyn technicznych część dotychczas nadawanych cyfrowych programów telewizyjnych będzie nadawana na nowych lub zmienionych kanałach. Aby po zmianach odbierać wszystkie cyfrowe programy telewizyjne należy uruchomić w odbiorniku telewizyjnym lub dekoderze automatyczne wyszukiwanie programów. Część odbiorników wyszukuje nowe programy automatycznie.